4-7 Eylül, 2019

27. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Büyükçekmece - İstanbul

Katılımcı Röportajları
 • 03 Eylül 2018

  Altaylar Grup / Lolliboni

  Çocukların sağlıklı şeker tüketimini vizyon edinen ve Lisanslı Oyuncaklı Şeker kategorisinde sektördeki yerini koruyan LOLLİBONİ A.Ş.’nin kalite anlayışının bir parçası olarak ‘Oyuncak ve Gıda Güvenliği’ ne ilişkin kuralları dikkate alarak sertifikalandırılıp, uygun tüm testleri kapsayan laboratuvar analizleri yapılarak üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.

 • 16 Ağustos 2018

  Beta Tea

  Türkiye'ye ithal çayı getiren ilk firma olan Beta Gıda, Türk tüketicisini farklı bir damak tadıyla tanıştırmıştır. Beta Gıda bugün Azerbeycan, Kazakistan, Tacikistan, Özbekistan, Kırgızistan, Rusya ve Irak gibi ülkelerde markalarıyla ciddi varlık göstermektedir. Amerika, Orta Doğu ve Doğu Avrupa pazarında ise girişimleri devam etmektedir.

 • 14 Ağustos 2018

  Marmarabirlik

  Marmarabirlik, Dünyanın en kaliteli sofralık zeytinlerinin yetiştirilmesi ve daha iyi koşullarda pazarlanması amacıyla, bölge zeytin üreticilerinin karşılıklı yardım ve dayanışma içerisinde 1954 yılında kurmuş oldukları bir Tarım Satış Kooperatifleri Birliği'dir.

 • 10 Ağustos 2018

  Elita Gıda / Sunar

  Türkiye’nin tarıma dayalı sanayi ve gıda sektöründe yükselen değeri Sunar Grup, yaklaşık yarım asırlık tecrübesi ve geniş ürün gamı ile 5 kıtada 100’den fazla ülkeye kendi markasıyla ihracat yapmaktadır. Sunar Grup, sahip olduğu yüksek kapasitesi, geniş bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın en büyük tarıma dayalı sanayi gruplarından biri olmayı hedeflemektedir.

 • 09 Ağustos 2018

  Pınar Kuruyemiş

  Pınar Kuruyemiş olarak 1980 yılında başladığımız yolculuğumuzda markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyerek bugün kuruyemiş sektöründe öncü bir kurum haline geldik. Müşteri memnuniyetinde esas aldığımız en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti; örnek tesisimizde yapılan üretim ile hayata geçirmekteyiz.

 • 08 Ağustos 2018

  Peyba Gıda

  Peyba Gıda hem üretim hem de yurtiçi ve yurtdışı toptan satış pazarlama firması olup, kendi üretim tesislerinde üretilen kahvaltılık tüketim ürünlerinin satış ve dağıtımını üstlenmiştir.

 • 07 Ağustos 2018

  Yonca Gıda

  Yemeklik yağlar, zeytinyağı, közlenmiş ürünler, turşular, konserve sebze-meyve, domates salçası ve domates ürünleri, ketçap-mayonez ve soslar ile süt ürünlerine kadar uzanan sürekli genişlettiği ve tüketicilerin beğenisini kazanarak büyümeye devam eden Yonca Gıda WorldFood İstanbul 2018'de

 • 03 Ağustos 2018

  Türkiye Perakendeciler Federasyonu

  Türkiye Perakendeciler Federasyonu bu yıl WorldFood İstanbul fuarında

Archive