Volkan Yazar

Volkan Yazar

d.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management) Tedarik Zinciri ve Satınalma Direktörü

Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimini Ege Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra çalışma hayatına 1998 yılında Coca-Cola’da Satış Departmanı’nda başlayan Volkan Yazar, ardından 1999-2012 yılları arasında Migros’ta sırasıyla, Pazarlama Ürün Yöneticisi, Ukrayna Pazarlama Müdürü ve Tedarik Zinciri Planlama Yöneticisi olarak görev yapmıştır. Bu süre içerisinde sektördeki en büyük taze ürün cross docking projesinin hayata geçirilmesinde aktif rol almıştır.  
2012-2017 Yılları arasında Shaya Türkiye’de görev yapan Volkan Yazar, Tedarik Zinciri ve Satınalma Direktörlüğü döneminde; Azerbaycan Starbucks açılış ve tedarik zinciri altyapısının oluşturulması çalışmalarında yer almış, Tedarikçi Performans Ölçümü ve Starbucks In-Store Lojistik ve projelerinin hayata geçirilmesine liderlik etmiştir.
Volkan Yazar 2017 yılı Haziran ayından itibaren çalışma hayatına Doğuş Holding grup şirketlerinden, sektörün en büyük yeme-içme şirketi d.ream (Doğuş Restaurant and Entertainment Management) çatısı altında Tedarik Zinciri ve Satınalma Direktörü olarak görev yapmaktadır.