Katılımcı Görüşleri - Pınar Kuruyemiş


Pınar Kuruyemiş olarak 1980 yılında başladığımız yolculuğumuzda markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyerek bugün kuruyemiş sektöründe öncü bir kurum haline geldik. Müşteri memnuniyetinde esas aldığımız en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti; örnek tesisimizde yapılan üretim ile hayata geçirmekteyiz.

Faaliyet alanınız nedir? 

Pınar Kuruyemiş olarak 1980 yılında başladığımız yolculuğumuzda markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyerek bugün kuruyemiş sektöründe öncü bir kurum haline geldik. Ürün gamımızı kuruyemiş, kurutulmuş meyve, lokum, cezerye ve kahve gibi ürünler ile genişleterek, tesisimizde yapılan üretim ile ürünlerimizi el değmeden tüketici ile buluşturuyoruz.
 

Fuar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Katılım amacımız potansiyel yeni müşteriler ve halihazırda bulunan müşterilerimizle yüz yüze bağlantı kurmak, ürünlerimizi tanıtmak ve sektör ile ilgili yeniliklerden haberdar olmak için WorldFood İstanbul’a katılmanın önemini biliyoruz.

Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde gıda sektörü hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?

Kuruyemiş sektöründeki görüşümüz, tüketicinin gelir seviyesi ve nüfus arttıkça doğru orantılı olarak tüketimin daha da artacağı ve bunun yanında üretimin de artması gerektiği yönündedir. 
Geri