İHBİR’den WorldFood İstanbul 2020’ye tam destek!


Türk gıda ve içecek endüstrisinin dünyaya açılan kapısı WorldFood İstanbul, 2020 yılında da endüstrinin en önemli meslek örgütleri ve derneklerinin desteklerini arkasına alıyor.

WorldFood İstanbul 2020, Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği’nin (ETÜDER) ardından, İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin (İHBİR) de desteklerini arkasına aldı.


WorldFood İstanbul 2020 kapsamında birçok farklı etkinlikler düzenleyeceklerini belirten İHBİR Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur “Firmalarımızın birçoğu da orada yer alacak. Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan WorldFood İstanbul birçok yeni ürünü binin üzerinde markanın katılımıyla, gıda dünyasına tanıtmaya hazırlanıyor. Biz de İHBİR olarak, fuara nitelikli alım heyetleri de davet edeceğiz. Bu fuar katma değerli ürünlerin tanıtıldığı ve ihracatı yukarı çekecek bir fuar olacak.” şeklinde konuştu.
 
2019 yılında 45 ülkeden 500 katılımcıyı buluşturan WorldFood İstanbul’u 5.220’si yabancı, toplamda 20.000 satın almacı ve gıda endüstrisinin dört bir yanından profesyoneller ziyaret etti.
 
Fuar süresince düzenlenen Alım Heyeti Programı kapsamında ise Çin, Fransa, Almanya, Rusya, İngiltere, Hindistan, Hollanda ve ABD gibi birçok ülkeden 100’ün üzerinde satın almacı ağırlandı ve toplamda 3.000’in üzerinde B2B toplantı gerçekleşti.
 
Siz de ürünlerinizi WorldFood İstanbul’un hedefli ziyaretçi profiliyle buluşturarak işinizi büyütün. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.
STANT REZERVASYONU
Geri