Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği üyeleriyle WorldFood İstanbul 2020’de buluşun!


Türkiye’nin ve bölgenin lider gıda ürünleri ve teknolojileri fuarı WorldFood İstanbul bu yıl da Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği’nin (ETÜDER) desteğini arkasına aldı.


Ev dışı tüketim endüstrisinin çatısını oluşturan dernek, 74 üyesiyle beraber fuarın katılımcıları ve ziyaretçileri içinde yer alacak. 
“Geçtiğimiz sene elde ettiğimiz başarı ve sinerjinin 2020 yılında artarak devam edeceğine inanarak yine WorldFood İstanbul fuarını desteklemeye karar verdik. Ev Dışı Tüketim Sektörü’nün çatısını oluşturan derneğimiz 74 üyemizle birlikte fuarın katılımcıları ve ziyaretçileri içinde yer alacak. İnanıyorum ki fuar boyunca gerçekleşecek yeni iş anlaşmaları ve iş birlikleri hem üyelerimize hem sektörümüze hem de ülkemize fayda sağlayıp değer katacak.”
Melih Şahinöz – ETÜDER Yönetim Kurulu Başkanı

2019 yılında ziyaretçi sayısında %87’lik bir büyüme gören WorldFood İstanbul’u 5.220’si yabancı, toplamda 20.000 satın almacı ve gıda endüstrisinin dört bir yanından profesyoneller ziyaret etti.
Fuar süresince düzenlenen Alım Heyeti Programı kapsamında ise Çin, Fransa, Almanya, Rusya, İngiltere, Hindistan, Hollanda ve ABD gibi birçok ülkeden 100’ün üzerinde satın almacı ağırlandı ve toplamda 3.000’in üzerinde B2B toplantı gerçekleşti.

Türkiye’deki pazar hacminizi artırmak veya yeni ihracat olanaklarını keşfetmek için bugün WorldFood İstanbul 2020’deki yerinizi alın.
STANT REZERVASYONU
Geri