Dünyaca ünlü “Şefin En İyi Tabağı Yarışması” geri dönüyor!


Türkiye ayağının World Gourmet Society iş birliği, Aşçılar Derneği, Favori Lezzetler ve Gastronomi Turizmi Derneği desteği ile WorldFood İstanbul kapsamında düzenlendiği yarışmada en yaratıcı Türk şefler tabaklarını ve kişiliklerini gösteriyor.

Dünyanın önde gelen şeflerinin katıldığı yarışma, ana kategori dahil olmak üzere 8 ayrı kategoride değerlendiriliyor. Bu yılın ana kategorisi ise “Şef Olarak Kişiliğini Göster!”

Dahası, yarışmanın Türkiye ayağına kabul edilen tüm yarışmacılar doğrudan global yarışmaya da katılma hakkı kazanıyor. Bir şef olarak tabağınızı ve mutfağınızı uluslararası bir platformda gösterme ve World Gourmet Society’nin prestijli üyelerinden oluşan 50.000’i aşkın gurme, şef, yemek yazarları, gazetecileri ve restoran işletmecileri ile paylaşma şansını kaçırma!

Geçtiğimiz yılın en iyilerinin derlendiği videoyu izleyin:Eylül ayında WorldFood İstanbul 2019’da düzenlenecek tören ile açıklanacak finalistlerden biri olmak için sen de bir şef olarak kişiliğini ve en iyi tabağını gösterdiğin videonu 1 Ağustos 2019’a kadar bize gönder.

Katılım şartları ve detaylı bilgi için tıklayın.
KATILIM ŞARTLARI
Geri