7-10 Eylül, 2017

25. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Büyükçekmece - İstanbul

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

WorldFood İstanbul 2017: Bu yılki fuarı neden ziyaret etmeniz gerekiyor?

Türkiye'nin en son yiyecek ve içecek trendlerini öğrenmek, yeni ürünler keşfetmek veya yeni iş ortaklarıyla tanışmak istiyorsanız Bütün bunları tek bir çatı altında WorldFood Istanbul’da bulabilirsiniz.

WorldFood Istanbul, 7-10 Eylül 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye'nin Lider Gıda Fuarı WorldFood Istanbul


2017 WorldFood Istanbul için özel bir yıl. Fuar, bu sene 25. yılını kutluyor. 25 yıl boyunca WorldFood Istanbul, Türkiye’nin yiyecek ve içecek sektörünün mutlaka katılması gereken bir etkinlik haline geldi.

WorldFood Istanbul 2017’yi ziyaret ederek;

 • Piyasaya yeni giren yenilikleri ve ürünleri görme
 • Uluslararası ve yerli firmalara erişim
 • Tedarikçilerle ve üreticilerle ilişkileri geliştirme
fırsatlarını yakalayacaksınız.

WorldFood Istanbul 2016’da; Suudi Arabistan, Güney Kore, Hindistan, Bosna-Hersek, Sri Lanka, Tunus, Peru ve Çek Cumhuriyeti’nden sekiz milli pavilyonunun yanısıra 20 ülkeden 98 şirket ürünlerini sergiledi.

Yabancı yiyecek ve içecek üreticilerinin her zaman favorisi olan WorldFood Istanbul, 2017 yılında uluslararası şirketlere bir kez daha kapılarını açacak. Fuar, şimdiye kadar, WorldFood markasının benzersiz VIP alım heyeti programına, Perakende, Zincir Market ve Horeca B2B İş Görüşmeleri’ne (Retail Center) katılmaya hazır olan, dünyanın dört bir yanından birçok şirketin katılımını sağladı.

WorldFood Istanbul 2017 standlardan daha fazlasını sunacak!


İyi bir fuar, ziyaretçilerine sadece dolu bir fuar salonu sağlamaktan daha fazlasını sunar. Katılımcıların endüstri bilgilerini geliştirmeleri, büyük ve küçük işletmelerle yüz yüze görüşmeleri için de ihtiyaç duyduğu tüm araçları sunmalıdır.

WorldFood Istanbul’da etkinlikler, konferanslar, seminerler ve toplantılarla dolu kapsamlı bir iş programı bulacaksınız.

Retail Center, 2017 yılında da şirketlerin uluslararası perakende zincirleri ile bire bir görüşmeler yapabilecekleri bir alan olmaya devam ediyor.

Uluslararası satın alma heyetinin ağırlanacağı ve B2B iş görüşmelerinin organize edileceği Retail Center (Perakende ve Zincir Market iş görüşmeleri) alanı ve Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna, Körfez Ülkeleri, Tunus, Fas, İran, Orta Doğu ve Avrupa’dan gelecek satın alma heyetleri de farklı işbirliklerini mümkün kılacak.

Lübnan, Ürdün, Umman, Filistin, Tunus, Suudi Arabistan, Katar, BAE, İran ve Kosova gibi ülkelerden birçok şirket Worldfood İstanbul’a geliyor - özellikle de VIP Alım Heyeti Programı’na katılmak için.

Türkiye'nin dünyaya açılan gıda vitrini olma özelliği taşıyan WorldFood Istanbul, bu yıl birbirinden ilgi çekici etkinlikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Fuar ile eş zamanlı gerçekleştirilecek inovasyon ve yemek yarışmaları; görsel bir şölen ile birlikte toplantılara lezzetli bir mola verdirecek. “Gıda satın almasında kalite standartları”, “Perakendede global vizyon” ve “Türk gıda pazarı, ithalat prosedürleri, tüketici talepleri, perakende dinamikleri” konularını içeren konferanslar da katılımcılara gıda sektörü hakkında detaylı bilgi akışı sağlayacak.

İki etkinlik bir arada


Bölgenin soğuk zincir sektörüne yönelik ilk uzmanlaşmış etkinliği olma özelliğini taşıyan ColdChain Expo Eurasia özel bölümünde ise Soğuk Zincir Hizmetleri, Soğuk Nakliyat ve Ekipmanları, Soğuk Depolama ve Ekipmanları konusunda faaliyet gösteren firmaların en son ürün, hizmet ve teknolojileri ziyaretçilerle bir araya getirilecek.
ColdChain Eurasia’nın katılımcıları, gıda tedarik zincirinin tamamını kapsamakta olup şu alanlarda hizmet sunmaktadır:

 • Gıda üretimi ve tedariki
 • Meyve ve sebzeler
 • Et ve süt ürünleri
 • Deniz ürünleri & balık
 • Dondurulmuş ve soğutulmuş ürünler
 • Tarım ve Bahçıvanlık
 • Toptan satış, dağıtım ve perakende satış
 • Ulaşım

Fuarı ziyaret etmek için ücretsiz online davetiyenize buradan ulaşabilirsiniz.
Detaylı bilgi için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Gıda Sektörü hakkında daha fazla bilgi edinmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Haberler

WorldFood Istanbul