4-7 Eylül, 2019

27. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Büyükçekmece - İstanbul

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Türkiye'nin en son yiyecek ve içecek trendlerini öğrenmek, yeni ürünler keşfetmek veya yeni iş ortaklarıyla tanışmak istiyorsanız bütün bunları tek bir çatı altında WorldFood Istanbul’da bulabilirsiniz.

WorldFood Istanbul, 4 - 7 Eylül 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye'nin Lider Gıda Fuarı WorldFood Istanbul


WorldFood Istanbul 2019’u ziyaret ederek;

 • Piyasaya yeni giren yenilikleri ve ürünleri görme
 • Uluslararası ve yerli firmalara erişim
 • Tedarikçilerle ve üreticilerle ilişkileri geliştirme
fırsatlarını yakalayacaksınız.

26. WorldFood Istanbul 2018 kapsamında organize ettiğimiz “Uluslararası Alım Heyetleri Programı ” çerçevesinde bu sene Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Suudi Arabistan, Katar, Rusya, Almanya, BAE, Azerbaycan, Irak, Belçika, Kazakistan ve Kolombiya ülkelerinden 200’ün üzerinde yerli ve yabancı profesyonel alıcı ağırlandı.

Yabancı yiyecek ve içecek üreticilerinin her zaman favorisi olan WorldFood Istanbul, 2019 yılında uluslararası şirketlere bir kez daha kapılarını açacak. Fuar, şimdiye kadar, WorldFood markasının benzersiz VIP alım heyeti programına, Perakende, Zincir Market ve Horeca B2B İş Görüşmeleri’ne (Retail Center) katılmaya hazır olan, dünyanın dört bir yanından birçok şirketin katılımını sağladı.

WorldFood Istanbul 2019 standlardan daha fazlasını sunacak!


İyi bir fuar, ziyaretçilerine sadece dolu bir fuar salonu sağlamaktan daha fazlasını sunar. Katılımcıların endüstri bilgilerini geliştirmeleri, büyük ve küçük işletmelerle yüz yüze görüşmeleri için de ihtiyaç duyduğu tüm araçları sunmalıdır.

WorldFood Istanbul’da etkinlikler, konferanslar, seminerler ve toplantılarla dolu kapsamlı bir iş programı bulacaksınız.

Uluslararası satın alma heyetinin ağırlanacağı ve B2B iş görüşmelerinin organize edileceği Retail Center farklı  işbirliklerini mümkün kılacak.
 

İki etkinlik bir arada

Bölgenin soğuk zincir sektörüne yönelik ilk uzmanlaşmış etkinliği olma özelliğini taşıyan ColdChain Expo Eurasia özel bölümünde ise Soğuk Zincir Hizmetleri, Soğuk Nakliyat ve Ekipmanları, Soğuk Depolama ve Ekipmanları konusunda faaliyet gösteren firmaların en son ürün, hizmet ve teknolojileri ziyaretçilerle bir araya getirilecek.
ColdChain Eurasia’nın katılımcıları, gıda tedarik zincirinin tamamını kapsamakta olup şu alanlarda hizmet sunmaktadır:

 • Gıda üretimi ve tedariki
 • Meyve ve sebzeler
 • Et ve süt ürünleri
 • Deniz ürünleri & balık
 • Dondurulmuş ve soğutulmuş ürünler
 • Tarım ve Bahçıvanlık
 • Toptan satış, dağıtım ve perakende satış
 • Ulaşım


Detaylı bilgi için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Gıda Sektörü hakkında daha fazla bilgi edinmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Haberler