5-8 Eylül, 2018

26. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Büyükçekmece - İstanbul

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Türkiye'nin en son yiyecek ve içecek trendlerini öğrenmek, yeni ürünler keşfetmek veya yeni iş ortaklarıyla tanışmak istiyorsanız bütün bunları tek bir çatı altında WorldFood Istanbul’da bulabilirsiniz.

WorldFood Istanbul, 5-8 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye'nin Lider Gıda Fuarı WorldFood Istanbul


WorldFood Istanbul 2018’yi ziyaret ederek;

 • Piyasaya yeni giren yenilikleri ve ürünleri görme
 • Uluslararası ve yerli firmalara erişim
 • Tedarikçilerle ve üreticilerle ilişkileri geliştirme
fırsatlarını yakalayacaksınız.

25. WorldFood Istanbul 2017 kapsamında organize ettiğimiz “Uluslararası Satın Alım Heyetleri ” arasında Afganistan, Almanya, Avustralya, Azerbaycan, BAE, Bahreyn, Belarus, Bosna-Hersek, Cezayir,  Etiyopya, Filistin, Hindistan, Irak, İsveç, Japonya, Katar, Kazakistan, KKTC, Kore, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Özbekistan, Pakistan, Ruanda, Sudan, Suudi Arabistan, Tayvan, Ürdün, Yunanistan ülkelerinden gelen firma yetkilileri yer aldı.

Yabancı yiyecek ve içecek üreticilerinin her zaman favorisi olan WorldFood Istanbul, 2018 yılında uluslararası şirketlere bir kez daha kapılarını açacak. Fuar, şimdiye kadar, WorldFood markasının benzersiz VIP alım heyeti programına, Perakende, Zincir Market ve Horeca B2B İş Görüşmeleri’ne (Retail Center) katılmaya hazır olan, dünyanın dört bir yanından birçok şirketin katılımını sağladı.

WorldFood Istanbul 2018 standlardan daha fazlasını sunacak!


İyi bir fuar, ziyaretçilerine sadece dolu bir fuar salonu sağlamaktan daha fazlasını sunar. Katılımcıların endüstri bilgilerini geliştirmeleri, büyük ve küçük işletmelerle yüz yüze görüşmeleri için de ihtiyaç duyduğu tüm araçları sunmalıdır.

WorldFood Istanbul’da etkinlikler, konferanslar, seminerler ve toplantılarla dolu kapsamlı bir iş programı bulacaksınız.

Retail Center, 2018 yılında da şirketlerin uluslararası perakende zincirleri ile bire bir görüşmeler yapabilecekleri bir alan olmaya devam ediyor.

Uluslararası satın alma heyetinin ağırlanacağı ve B2B iş görüşmelerinin organize edileceği Retail Center farklı  işbirliklerini mümkün kılacak.
 

İki etkinlik bir arada

Bölgenin soğuk zincir sektörüne yönelik ilk uzmanlaşmış etkinliği olma özelliğini taşıyan ColdChain Expo Eurasia özel bölümünde ise Soğuk Zincir Hizmetleri, Soğuk Nakliyat ve Ekipmanları, Soğuk Depolama ve Ekipmanları konusunda faaliyet gösteren firmaların en son ürün, hizmet ve teknolojileri ziyaretçilerle bir araya getirilecek.
ColdChain Eurasia’nın katılımcıları, gıda tedarik zincirinin tamamını kapsamakta olup şu alanlarda hizmet sunmaktadır:

 • Gıda üretimi ve tedariki
 • Meyve ve sebzeler
 • Et ve süt ürünleri
 • Deniz ürünleri & balık
 • Dondurulmuş ve soğutulmuş ürünler
 • Tarım ve Bahçıvanlık
 • Toptan satış, dağıtım ve perakende satış
 • Ulaşım


Detaylı bilgi için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Gıda Sektörü hakkında daha fazla bilgi edinmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Haberler