4-7 Eylül, 2019

27. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Büyükçekmece - İstanbul

Alım Heyeti Programı

WorldFood İstanbul 2018 Alım Heyeti programı, ITE Turkey tarafından ve T.C Ticaret Bakanlığı tarafından organize edilen; sektör oyuncularına yeni alım, iş, iş geliştirme ve ortaklık fırsatları sunmak için düzenlenen bir etkinliktir.

Bu sene Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Suudi Arabistan, Katar, Rusya, Almanya, BAE, Azerbaycan, Irak, Belçika, Kazakistan ve Kolombiya ülkelerinden 200’ün üzerinde yerli ve yabancı profesyonel alıcı WorldFood İstanbul kapsamında ağırlandı.

Program kapsamında alım heyetleri ve katılmcılar arasında 800‘den fazla B2B toplantı kaydedilirken, katılımcılar ve ziyaretçiler arasında 1.500’den fazla toplantı gerçekleşti. 

Eşleştirme Sistemi (Matchmaking Sistemi) - ITE Connect

Worldfood Istanbul 2018 kullanıcı eşleştirme aracı, Worldfood Istanbul 2018’e katılan tüm katılımcılar ve hosted buyer’lar için yeni, ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Katılımcıların networking hedefleri ne olursa olsun, platformun yapay zekâsı katılımcıların networking ihtiyaçlarını, uzmanlık alanlarını ve etkinliğe katılma sebeplerini temel alarak, etkinlik süresince sektördeki en ilgili & değerli kişilerle tanışmaları için özel öneriler sunar.
Doğru kişileri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz, bağlantı kurup tanışabilmeniz için tüm öneriler kullanımı kolay ve sezgisel kaydırma ara yüzünde gösterilir. Randevular anında kullanıcının kendi takvimine işlenir ve bildirimler yaklaşan toplantıları kullanıcıya otomatik olarak hatırlatacak şekilde planlanır.

Kullanıcı eşleştirme sistemi tüm fuar katılımcılarının ve kayıt yaptırmış olan ziyaretçilerin kullanımına hazırdır.


Google Play ve AppStore'dan ITE Connect’i mobil cihazınıza indirin, planladığınız tüm randevularınızı takip edin ve istediğiniz değişiklikleri yapın.
İletişim:

Melis Keçeci - melis.kececi@ite-turkey.com
 

Tel: +90 212 291 83 10 / 3083


 


Haberler