7-10 Eylül, 2017

25. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Büyükçekmece - İstanbul

Katılımcı Promosyonu

25. WorldFood Istanbul'u desteklediğiniz için teşekkürler. Etkinliğin sizlere olabildiğince yararlı olmasını istiyoruz.

Çok az bir süre kalmasıyla beraber artık etkinliğe destek verdiğinizi tanıtmanın zamanınız geldi. Yepyeni müşteri adaylarını çekmenin yanı sıra var olan ağınızın WorldFood İstanbul 'da olacağınızı bilmesi, katılımınızı en üst düzeye çıkarmanın kolay ve etkili bir yoludur.

Bunu mümkün olduğunca kolaylaştırmak için sizin için bir takım araçlar hazırladık:


Özel bir açılış sayfası


Bu sayfa şirketinize özgüdür. Ziyaretçilerin etkinlik için kendilerine ait bir bilet indirebildiği, sizi ziyaret etmeleri ve markanızla etkileşime girmeleri için teşvik eden bir marka sayfasıdır. Etkinlikle ilgili tüm iletişimlerinizde bu bağlantıyı kullanmalısınız. Şirketinize özgü açılış sayfanızı almadıysanız lütfen sirri.yegenoglu@ite-turkey.com adresine e-posta gönderin.

Örnek Sayfa: Feathr

 

Bir e-posta davetiye taslağıSizin için önceden bir e-posta hazırladık. Tek yapmanız gereken html’yi e-posta platformunuza yüklemek, düzenlemek ve göndermektir. Alternatif olarak bir pdf davetiye de bulacaksınız.


HTML davetiye önizleme>>
HTML davetiyeyi indir >>
PDF davetiyeyi indir >>
 

Web siteniz ve sosyal medya için “Orada Buluşalım” bannerlarıZiyaretçilerin WorldFood İstanbul' da sizi bulmasını sağlamak için web sitenizdeki ve sosyal medya yayınlarınızda, bu kişiselleştirilmiş banner’ı açılış sayfanıza yönlendirerek kullanabilirsiniz. Bizi etiketlemeyi unutmayın! @gidafuari


Banner’ları indirin

1200x628 banner>>
1200x900 banner>>     


Tanıtım amaçlı diğer ürünleri istiyorsanız veya bunları daha da kişiselleştirmek isterseniz lütfen satış temsilcinizle temasa geçin. 
Bize Ulaşın >>


Haberler