5-8 Eylül, 2018

26. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Büyükçekmece - İstanbul

Katılımcı Görüşleri

WorldFood Istanbul

WorldFood Istanbul Gıda fuarı için katılımcılar ne dedi?

ANI BİSKÜVİ – Rıfkı Boynukalın

WorldFood Gıda Fuarı bizim için vazgeçilmez bir pazarlama kanalıdır. Yurtdışından müşterilerimiz geliyor. Yılda bir kere onlarla bir araya geliyoruz ve WorldFood Gıda Fuarı dolayısıyla daha fazla sipariş alıyoruz. Ayrıca WorldFood Gıda Fuarı'nda yeni ürünlerimizi de tanıtıyoruz.


ÜLKER EKSPER GIDA Mehmet Aktaş

WorldFood Gıda Fuarı'ndaki amacımız ürünlerimizin ihracatını tüm dünyaya yapmak. Zaten belli bir kapasitemiz var, o kapasiteyi genişletmek için buradayız. Buradaki tüm ekibi ihracat departmanı oluşturuyor. İç piyasaya çalışan arkadaşlardan WorldFood Gıda Fuarı'na gelen yok.

TUNAŞ GIDA Zeki Çelik

İhracata dönük beklentilerimiz var. Ayrıca müşterilerimiz bizi burada görmek istedikleri için varız.


ORKİDE YAĞ Ercan Erol

Distribütörlerim katılımcıların arasında. Onlara ulaşmak istiyorum.


AAK Miroslav Buchmet

Müşterilerimiz  burda, rakiplerimiz burda o yüzden biz de burdayız.


U.S. Pecans Bruce Haley

Türklerin fındık, fıstık gibi kuruyemişleri sevdiklerini biliyoruz. Biz de pekan gibi farklı bir ürünü Türkiye’ye tanıtmak için burdayız. Ukrayna, Kırgızistan, Lübnan, Nijerya ve İsrail gibi çok farklı ülkelerden hatta kendi ülkemizden bile ziyaretçilerimiz oldu. Bu açıkçası bizi şaşırttı.

Peru Ticaret Ofisi Fernando Manuel Albareda del Castillo

WorldFood Gıda Fuarı'nın ne ölçüde olduğunu görmek için ilk defa katıldık. Kinoa’ya ilgi oldukça yoğun oldu. Türkiye, Makedonya, Balkanlar ve Ortadoğu’dan çok ziyaretçimiz oldu. Pazar payımızı arttırma adına WorldFood Gıda Fuarı'na katılım bizim için önemli bir adım oldu. Gelecek yıl katılım alanını büyütmeyi düşünüyoruz.

AROMA Aslı Özsaraç

Anadolu Bayilerimiz için WorldFood Gıda Fuarı'na katılıyoruz. Esas diğer bir hedefimiz de yurtdışıdır. Ayrıca yeni ürün tanıtımlarımızda da WorldFood Gıda Fuarı'nı tercih ediyoruz. Bu yıl lifli içeceğimizi tanıttık.


MEYSU Osman Güldüoğlu

WorldFood Gıda Fuarı'na katılarak  iç pazarda varız demek istiyoruz, ihracatta da yeni müşterilerimize ulaşmak istiyoruz. Rusya, Irak, Kosova, Ortadoğudan ziyaretçilerimiz oldu.


KESKİNOĞLU Simge Aygör

75 ülkeye ihracat yapan bir firmayız. İhracatın önemli bir parçasını bu WorldFood Gıda Fuarı oluşturuyor. Şu ana kadar Katar ve Arabistan gibi ortaoğu ülkelerinden çok önemli ziyaretçilerimiz oldu.


 
No data found