Food Tech Garage

WorldFood Istanbul, sektöre damga vuran gıda girişimcilerini ağırlıyor,
en yeni ürün ve teknolojileri gıda ekosistemiyle buluşturuyor
 
27 yıldır gıda ve içecek üreticileri ile Türkiye’nin önde gelen alıcılarının buluşma noktası olan WorldFood Istanbul, bölgedeki en yeni ürün ve hizmetlerin sergilenmesi ve takip edilmesi için olanak sağlamasının yanında, içeriğiyle yaratıcı ve yatırımcı zihinler arasında köprü oluşturan aktivitelerle destekleniyor.
 
Kapsamlı etkinlik programı ile gıda tecrübesini 360 derece ele alarak üretim, tedarik, tüketim ve pazarlamaya dair tüm konuları konferans sahnesi ve şov mutfağında ele alan WorldFood Istanbul’da bu sene oluşturduğumuz yeni alanımız ise FOOD TECH GARAGE. 


 
Sektöre Damga Vuran Gıda Girişimcileri ile Tanışın!
Son 15-20 yılda girişimci bakış açısı ve büyük veriye dayalı çalışmalar birçok sektörde iş yapış şeklini kökten değiştirdi. Pandemi sürecinde de dijitalleşmenin, yeni teknolojilerin, sürdürülebilirliğin ve güvenilir gıdaların önemi hiç olmadığı kadar arttı. İnovasyona ve yaratıcı fikirlere en çok ihtiyacımız olan bu yeni dönemde; Food Tech Garage alanında bilgi, ilham ve yeni iş olanakları oluşturmak için girişimcileri sektörle buluşturuyoruz.
 
Akıllı tarım, taze gıda israfı, süper gıdalar ve gıda teknolojileri gibi birçok farklı alanda faaliyet gösteren girişimcilerin, üretim-tedarik-tüketim aşamalarında firmalara ve sektör profesyonellerine sundukları ürünler ve teknolojiler hakkında en güncel bilgiye ulaşmak ve ürün demolarını deneyimlemek için Food Tech Garage’a bekliyoruz.
Girişimcilere Açık Çağrı
 
Start-up bakış açısının ezber bozan çözümler sunarak sektörlerin dinamiklerini değiştirdiği bu dönemde, gıda sektöründe cesur işler yapan girişimcileri sektörle buluşturmaya hazırlanan WorldFood Istanbul, “benim ürünümle sektör ivme kazanır” diyen, sektöre özel teknolojik ve ölçeklendirilebilir ürün geliştiren girişimcileri çağırıyor.
 
Fuarda yer alarak sektörü değiştirmek isteyen tüm ilgili start-up’ları, content@hyve.group adresine tanıtım dosyalarını yollayarak bizimle bağlantıya geçmeye davet ediyoruz. Başvuru ve projeye katılım ücretsizdir.
 
Food Tech Garage, hijyen, sağlık ve güvenlik esasları dikkate alınarak global standartlara ve fuarcılık profesyonelliğinde tedbirlere uygun olarak düzenlenecektir. Tüm katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Küresel çapta yaşanan COVID-19 hastalığı ile ilgili son dönem gelişmeleri, Bakanlık ve TOBB kararlarıyla değişiklikler olması halinde organizatör programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.